Do pobrania

Fotoreportaż

WYBORY 2010

Kontakt
Miło nam powitać Was na naszej stronie.
Chcielibyśmy abyście razem z nami starali się zmienić oblicze NASZEGO MIASTA I POWIATU. Chcemy aby młodzi ludzie tacy jak my zostali w Brzegu a nie uciekali za „chlebem” za granicę.

POMÓŻMY SOBIE SAMI BO NIKT TEGO ZA NAS NIE ZROBIKilka słów o SMB

Wielu z Was słysząc o zawiązującej się nowej grupie, która twierdzi iż ma receptę na lepszą lokalną rzeczywistość, z całą pewnością spojrzy na to sceptycznie.
Szczerze mówiąc  nie dziwię się Wam. Po tylu porażkach kolejnych ekip rządzących, mizernych wynikach i niespełnionych obietnicach wyborczych - optymistyczne spojrzenie przez mieszkańca naszego powiatu na kolejną inicjatywę - graniczy praktycznie z cudem.

Dlatego gdy powoływaliśmy do życia Stowarzyszenie Młody Brzeg (SMB), sam sobie starałem odpowiedzieć na pytanie, po co właściwie to robimy - skoro każdy z nas ma pracę i prywatność, z której w większej czy mniejszej mierze będzie musiał zrezygnować.

[więcej...]


Kryzys wieku średniego, czyli rzecz o naprawie Rzeczpospolitej
Czasy, gdy zespoły rockowe, których teksty kierunkowały nas ku wolności, kiedy w nowym ustroju zapełniono nam półki sklepowe a pierwszy premier pokazywał znak zwycięstwa mamy już za sobą - minęło 17 lat.

Większość z nas zdążyło wychować potomstwo, które jest dla nas symbolem przekazanych z tamtych czasów uczuć. Po tych wielu latach zadajemy sobie pytanie: Co możemy zrobić dla naszych dzieci i czy jedynym rozsądnym wyjściem jest kupienie im biletu do Londynu?

[więcej...]
Działalność charytatywna


Działalność charytatywna SMBSoftballistki z Brzegu nie mają pieniędzy na wyjazd na mistrzostwa świata do USAPomóżmy wspólnie... Delfiny mają reprezentować Europę na mistrzostwach świata w USA. Jest jeden problem: nie mają pieniędzy, żeby tam polecieć.

Delfiny zagrają w USA z najlepszymi 18-latkami z całego świata. - Taka szansa może się już nigdy nie powtórzyć - mówią dziewczęta trenowane przez Łukasza Zielińskiego i Piotra Litwina.

[więcej...]Wspieramy również brzeską młodzież...


Polecamy:
Copyrights 2014 www.mlodybrzeg.pl